Екологічний гурток

Переможці Всеукраїнського екологічного конкурсу «Мала річка моєї батьківщини»

Вихованці екологічного гуртка «Кактусенята» Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді (керівник Олена Дзюбенко)
поглиблюють та підвищують знання про навколишнє природне середовище, природні ресурси України та, зокрема, і водні багатства України; розвивають вміння досліджувати, описувати та аналізувати отримані дані, долучаються до природоохоронної діяльності та презентують свої досягнення на обласних та Всеукраїнських конкурсах.

Нещодавно Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді підбив  підсумки Всеукраїнського екологічного конкурсу «Мала річка моєї батьківщини».

Його учасниками стали учні 7-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти віком від 12 до 18 років включно. На розгляд журі було надіслано 78 робіт з 19 областей. Відповідно до висновків журі переможцями, що посіли І місце у Всеукраїнському конкурсі «Мала річка моєї батьківщини» і нагороджуються грамотою Національного еколого - натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та грамотою Асоціації рибалок України, є:

  • Дзюбенко Назар, учень 8 класу, вихованець екологічного гуртка «Кактусенята» Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Київської області (98 балів).
  • Дзюбенко Ярослав, учень 8 класу, вихованець екологічного гуртка «Кактусенята»  Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Київської області (96 балів).
  • До речі, наші хлопці отримали найвищу (максимум 100 балів)кількість балів!

Вітаємо Назара та Ярослава та їх наукового наставника Олену Володимирівну! Бажаємо невичерпної творчої наснаги, сил та енергії для подальшої науково-дослідницької діяльності та майбутніх великих звершень!

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker