Захист курсових проектів

 

Завершили роботу пролонговані курси КВНЗ КОР КОІПОПК підвищення фахової кваліфікації для керівників і педагогічних працівників закладів позашкільної освіти Переяславської територіальної громади з проблеми «Модернізація змісту позашкільної освіти в умовах освітніх змін» (розробник: Гаврилюк В. Ю.) Учасниками курсів була творча команда педагогів Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, педагоги Клубу юних моряків та Станції юних туристів.
17 травня з використанням можливостей платформи Zoom відбувся захист курсових робіт. Такий формат захисту не став на заваді демонстрації фахових знахідок, авторських методичних систем та педагогічного досвіду модернізації освітнього процесу в гуртках закладів позашкільної освіти Переяславської громади.

Тепле спілкування працівників БХТДЮМ

 

Людського теплого, щирого живого спілкування не вистачає сьогодні усім. Для працівників Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді спілкуватися та співпрацювати в команді є важливими для відновлення життєвих сил, переосмислення сьогоднішніх реалій та підтримки оптимізму та надії. 14 квітня працівники БХТДЮМ зібралися в неформальному колі для обміну думками та обговорення планів на найближче майбутнє.

Методична діяльність педагогів БХТДЮМ під час дистанційного навчання

 

В Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді організовано дистанційне навчання. Для керівників гуртків – це можливість переосмислити власну освітню систему, модернізувати її, адаптувати актуальні інновації. Також це більші можливості професійного зростання – проходження різноманітних фахових онлайн-курсів чи вебінарів, поширення матеріалів з власного досвіду на популярних освітніх платформах – «Всеосвіта», «На урок», «Педрада», «Освіторія», участь в освітніх проєктах та отримання сертифікатів.

Навчання педагогів БХТДЮМ на курсах підвищення фахової кваліфікації

З 10 по 12 січня педагоги Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді проходили навчання на виїзних пролонгованих курсах підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Модернізація змісту позашкільної освіти в умовах освітніх змін» (розробник: В. Гаврилюк ).

Синтез думок педагогів Переяславського БХТДЮМ


11 січня педагоги Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді обмінювалися думками щодо знахідок, проблем компетентнісної освіти та разом шукали шляхи ефективного формування життєвих компетентностей гуртківців. Ніна Товкун, директор БХТДЮМ, проаналізувала роботу закладу у І півріччі, вказавши на здобутки роботи із обдарованими вихованцями, результативну методичну роботу та вагомий внесок завгоспа та технічних працівниць у створення сприятливого, затишного освітнього середовища.