Захист курсових проектів

 

Завершили роботу пролонговані курси КВНЗ КОР КОІПОПК підвищення фахової кваліфікації для керівників і педагогічних працівників закладів позашкільної освіти Переяславської територіальної громади з проблеми «Модернізація змісту позашкільної освіти в умовах освітніх змін» (розробник: Гаврилюк В. Ю.) Учасниками курсів була творча команда педагогів Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, педагоги Клубу юних моряків та Станції юних туристів.
17 травня з використанням можливостей платформи Zoom відбувся захист курсових робіт. Такий формат захисту не став на заваді демонстрації фахових знахідок, авторських методичних систем та педагогічного досвіду модернізації освітнього процесу в гуртках закладів позашкільної освіти Переяславської громади.
Учасники курсів висловлюють вдячність керівництву та науково-педагогічним працівникам інституту та особлива подяка розробнику та куратору курсів Гаврилюку Валерію Юрійовичу за взаєморозуміння, партнерську допомогу, якісний управлінський та інформаційно-методичний супровід курсового навчання. Бажаємо усім фахових та особистих успіхів в мирній, квітучій, вільній Україні!