Освітня родина БХТДЮМ вітає директора

2 жовтня на обласному урочистому зібранні педагогів Київщини директору Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Ніну Іванівну Товкун було вручено відзнаку від Міністерства освіти і науки України – нагрудний знак «Відмінник освіти». У понеділок, 4 жовтня усі учасники освітнього процесу БХТДЮМ підготували творчий сюрприз для свого директора, безперечного авторитетного лідера, надійного товариша і креативного педагога. Поетично-музичне вітання від педагогів, батьків та техперсоналу закладу та креативне поздоровлення від її вихованців – учасників Міської Ради Дітей Переяслава (МРДП) стало свідченням безмежної радості та гордості за нашого директора, яка сама вболіває та радіє за кожного і впевнено веде заклад до нових освітніх змін та звершень.

Вітаємо автора та координатора проектів Ніну Іванівну Товкун з перемогою!

КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»  спільно з обласною радою дітей Київщини провели конкурс на кращий суспільно-значущий проєкт учнівського самоврядування. Цього року на II обласний етап конкурсу подано 78 проєктів у номінаціях «Здорові діти – успішна країна!», «Формуємо лідерську зміну!», «Візія! Партнерство! Успіх!».  У конкурсі взяла участь  директор Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, координатор учнівського самоврядування в Переяславській громаді, керівник гуртка «Міська Рада Дітей Переяслава» (МРДП) Ніна Іванівна Товкун.

Фахова перемога

Комунальним закладом «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» 12 листопада був проведений обласний етап Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти.

Від педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти на конкурс було подано 30 робіт у різних напрямках.

Ще одна фахова перемога педагогів БХТДЮМ

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації з метою визначення кращого досвіду роботи органів самоврядування дітей та учнівської молоді Київщини, удосконалення методологічних підходів до змісту їхньої роботи, популяризації суспільно значущих дитячих та молодіжних проєктів з актуальних напрямів діяльності органів учнівського самоврядування КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» спільно з обласною радою дітей Київщини проведено обласний етап конкурсу на кращий суспільно значущий проєкт учнівського самоврядування.

Показники фахової компетентності педагогів БХТДЮМ

Педагоги Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді є постійними учасниками обласних фахових заходів та конкурсів. Адже це добра можливість узагальнити результати самоосвітньої діяльності, презентувати колегам свої методичні знахідки та підтримати високий рейтинг нашого закладу в обласній спільноті.

Центром творчості дітей та юнацтва Київщини був проведений обласний конкурс на кращий навчально-методичний матеріал з науково-технічної творчості – 2019. Основні вимоги до конкурсних робіт: актуальність, змістова насиченість та повнота розкриття матеріалу, практичне застосування,  педагогічна цінність рекомендацій,  відповідність вимогам щодо оформлення матеріалів. Серед 37 робіт педагогів Київської області  методичні надбання фахівців БХТДЮМ здобули перемоги!