Вітання стипендіатів

29 жовтня в актовій залі Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді вітали дітей та молодь Переяславської громади, які вибороли перемоги в обласних, та міжнародних конкурсах. Переможцям була призначена стипендія Переяславської міської ради. Сертифікати стипендіатів вручали міський голова В`ячеслав Саулко, заступник міського голови Оксана Степаненко, начальник відділу освіти Петро Ярмоленко та директор КУ ЦРПП Ірина Божко. Ведуча свята Тетяна Ковшун, завідуюча відділом організаційно- масової роботи БХТДЮМ, вдало керувала ходом дійства. А вихованці зразкової хореографічної студії «Перлина» (керівник Ірина Марченко), акробатично-хореографічної студії «Фантазія» (керівник Тетяна Ковшун) та Міської Ради Дітей Переяслава (керівник Ніна Товкун, хореограф-постановник Анна Наконечна) дарували свою творчість переможцям та гостям. Приємно зазначити, що серед стипендіатів близько 60 – гуртківці Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, котрі захищали науково-дослідницькі роботи, писали есе, нариси, казки та виготовляли сувеніри, панно та композиції для участі у конкурсах декоративно-ужиткового напряму. Вітаємо стипендіатів! Віват педагогам, які вклали часточку своєї душі у переможний тріумф своїх вихованців! Бажаємо наснаги та нових добутків!

Переяславські сувеніри серед найкращих на Київщині

Вихованці гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді взяли участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір». Це були різноманітні вироби, виготовлені із соломи, трави, тканини, ниток, бісеру, паперу, зразки традиційних іграшок, копії стародавніх іграшок, предмети вжитку, що можуть бути зразками традиційної української сувенірної продукції та сучасні дизайнерські вироби, що відповідають поняттю «сувенір» і виготовлені з використанням народних традицій та символіки декоративно-прикладного мистецтва. Всього на обласний конкурс надійшло  308 виробів, серед котрих –  9 сувенірів гуртківців БХТДЮМ. Дуже приємно, що шість робіт здобули перемогу:

Український сувенір

У Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді відбувся конкурс «Український сувенір». Його проведення має на меті якнайширше залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва; виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва; стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні творчих робіт з використанням традиційних матеріалів і технік. На конкурс подали свої яскраві, креативні роботи вихованці гуртків «Крій та шиття» (керівник Людмила Щава), «Сувенір» (керівник Світлана Кондратенко), «Магія бісеру» (керівник Ольга Гайдучик), «Дизайн композицій» (керівник Тетяна Буторіна), «Українські розписи» (керівник Юлія Боліла), «Барвистий світ» (керівник Людмила Остапенко), мистецька студія «Шедевр» (керівник Тетяна Трухан), студія образотворчого мистецтва «ART DAY» (керівник Марія Маркович). З виставкою кращих сувенірів можна познайомитися у холі Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді. Такі українські сувеніри можуть гідно презентувати нашу Україну навіть за кордоном!

Відзначаємо найкращих

У Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді розпочалися підсумкові заняття гуртків та відзначення найактивніших гуртківців і переможців обласних всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

25 травня Грамоти та Подяки отримували 131 вихованці гуртків «Дизайн композицій» (керівник Тетяна Буторіна), «Сувенір» (керівник Світлана Кондратенко), «Майстриня» (керівник Лідія Висовень), «Крій та шиття»(керівник Людмила Щава), «Паперопластика» (керівник Ніна Олександрівна Товкун), «Ми малюємо світ» (керівник Тетяна Трухан), юні науковці МАН (керівник Лариса Ткаченко), студії образотворчого мистецтва «ART DAY»(керівник Марія Маркович), екологічного гуртка «Кактусенята» (керівник Олена Дзюбенко) та вокальної студії «Акорд» (керівник Людмила Стрілець). Директор БХТДЮМ Ніна Іванівна Товкун під час вручення відзнак  підвела підсумок освітньої діяльності гуртків, зазначивши, що обдаровані гуртківці завдяки творчому супроводу своїх талановитих педагогів, взяли участь у 49 конкурсах, підготувавши  269 творчих робіт. Ніна Іванівна також вручила Посвідчення інструктора двом найкращим вихованцям гуртка «Дизайн композицій» Биковець Вікторі та Кожухар Іллі, багаторазовим переможцям обласних та всеукраїнських конкурсів, постійним помічникам педагога під час проведення майстер-класів та навчальних занять у групах початкового рівня.

Перемога на Всеукраїнському гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії»!

Всеукраїнський гуманітарний конкурс «Космічні фантазії» проводиться з метою розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків, зацікавленості у дослідженнях Землі і космосу, популяризації знань у галузі природознавчих і гуманітарних наук. Організаторами конкурсу є Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я» (УМАКО «Сузір’я») за сприяння Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О. М. Макарова та за підтримки Міністерства освіти і науки України. Конкурс проходив за номінаціями «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Література та журналістика», «Фото-, відео- та кіномистецтво», «Комп’ютерна графіка», «Музичне мистецтво». Серед 35 переможців обласного етапу, які представляли Київщину, було   дві вихованки гуртка «Міська Рада Дітей Переяслава – молодший склад», керівник Ірина Омельяненко, Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді.