Українські орнаменти перемоги створювали вихованці БХТДЮМ

Вихованці Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді долучилися до Всеукраїнського бліц-конкурсу «Український орнамент Перемоги». Завдання конкурсу полягали у створенні українського орнаменту Перемоги на основі традицій, сакральних символів краю. За рішенням журі в різних номінаціях І місця отримали троє наших вихованок: Ірина Битик, Вікторія Стадник, гурток «Креативне рукоділля» (керівник Людмила Миколаївна Щава) та Валерія Сонько, гурток «Барвистий світ» (керівник Остапенко Людмила Андріївна). Роботи переможців Всеукраїнського бліц-конкурсу «Український орнамент Перемоги» будуть вручені бійцям ЗСУ. Ми пишаємося переможцями та радіємо, що переяславські орнаменти підтримають наших захисників, додадуть їм сили, віри та надії. Адже саме ці магічні знаки заклали в своїх узорах на кисетах та серветках юні рукодільниці переяславського БХТДЮМ.

Дика природа в об`єктиві гуртківців БХТДЮМ

Вихованці Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді взяли участь в обласному фото-відео-челенджі «Дика природа» в рамках Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об`єктиві натураліста». Серед відзначених журі робіт є фото наших вихованців:

Вітання стипендіатів

29 жовтня в актовій залі Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді вітали дітей та молодь Переяславської громади, які вибороли перемоги в обласних, та міжнародних конкурсах. Переможцям була призначена стипендія Переяславської міської ради. Сертифікати стипендіатів вручали міський голова В`ячеслав Саулко, заступник міського голови Оксана Степаненко, начальник відділу освіти Петро Ярмоленко та директор КУ ЦРПП Ірина Божко. Ведуча свята Тетяна Ковшун, завідуюча відділом організаційно- масової роботи БХТДЮМ, вдало керувала ходом дійства. А вихованці зразкової хореографічної студії «Перлина» (керівник Ірина Марченко), акробатично-хореографічної студії «Фантазія» (керівник Тетяна Ковшун) та Міської Ради Дітей Переяслава (керівник Ніна Товкун, хореограф-постановник Анна Наконечна) дарували свою творчість переможцям та гостям. Приємно зазначити, що серед стипендіатів близько 60 – гуртківці Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, котрі захищали науково-дослідницькі роботи, писали есе, нариси, казки та виготовляли сувеніри, панно та композиції для участі у конкурсах декоративно-ужиткового напряму. Вітаємо стипендіатів! Віват педагогам, які вклали часточку своєї душі у переможний тріумф своїх вихованців! Бажаємо наснаги та нових добутків!

Переяславські сувеніри серед найкращих на Київщині

Вихованці гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді взяли участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір». Це були різноманітні вироби, виготовлені із соломи, трави, тканини, ниток, бісеру, паперу, зразки традиційних іграшок, копії стародавніх іграшок, предмети вжитку, що можуть бути зразками традиційної української сувенірної продукції та сучасні дизайнерські вироби, що відповідають поняттю «сувенір» і виготовлені з використанням народних традицій та символіки декоративно-прикладного мистецтва. Всього на обласний конкурс надійшло  308 виробів, серед котрих –  9 сувенірів гуртківців БХТДЮМ. Дуже приємно, що шість робіт здобули перемогу:

Український сувенір

У Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді відбувся конкурс «Український сувенір». Його проведення має на меті якнайширше залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва; виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва; стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні творчих робіт з використанням традиційних матеріалів і технік. На конкурс подали свої яскраві, креативні роботи вихованці гуртків «Крій та шиття» (керівник Людмила Щава), «Сувенір» (керівник Світлана Кондратенко), «Магія бісеру» (керівник Ольга Гайдучик), «Дизайн композицій» (керівник Тетяна Буторіна), «Українські розписи» (керівник Юлія Боліла), «Барвистий світ» (керівник Людмила Остапенко), мистецька студія «Шедевр» (керівник Тетяна Трухан), студія образотворчого мистецтва «ART DAY» (керівник Марія Маркович). З виставкою кращих сувенірів можна познайомитися у холі Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді. Такі українські сувеніри можуть гідно презентувати нашу Україну навіть за кордоном!