Онлайн-зустрічі керівників закладів позашкільної освіти Київщини

Директор Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Ніна Іванівна Товкун взяла участь в онлайн-зустрічі керівників закладів позашкільної освіти області, в ході якої було обговорено питання щодо організації управлінської, освітньої, інформаційно-методичної, організаційно-масової діяльності закладів позашкільної освіти з урахуванням можливостей теперішнього часу.

Ековиставка

Ековиставка Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Перетворимо відходи у мистецтво»  продемонструвала результати популярного нині апсайклінгу –  переробки сміття у еко-дружні креативні речі.  Екологічна складова є в програмі кожного гуртка БХТДЮМ. Адже в процесі екологічної освіти гуртківці виявляють естетичну значущість природи для людини,  джерело творчого початку, емоційне сприйняття природи, її величі і краси збагачує внутрішній світ  людини та сприяє  діяльності для збереження  екології рідної Переяславщини.

Майстер-класи «Українські народні ремесла»

В День міста керівники гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді провели 11 майстер-класів. Бажаючих власноруч виготовити сувенір на пам`ять про свято міста, навчитися новим технікам, поспілкуватися із справжніми майстринями  було багато. Вибір технік та матеріалів задовольнили усіх: квіти із фоамірану (керівник гуртка «Сувенір» Світлана Кондратенко), паперові  іграшки (керівник гуртка «Паперопластика» Ніна Товкун), бісерні квіти (керівник гуртка «Магія бісеру» Ольга Гайдучик), ляльки-мотанки (керівник гуртка «Крій та шиття» Людмила Щава), медальйони, декоровані Петриківським розписом (керівник студії образотворчого мистецтва «ART DAY» Марія Маркович), сувеніри із солоного тіста (керівник мистецької студії «Шедевр» Тетяна Трухан), обереги із соломи (керівник студії «Дизайн композицій» Тетяна Буторіна), птахи із ниток (керівник гуртка «Народні ремесла України» Лідія Порало), букети із сухоцвітів (керівник екологічного гуртка «Кактусенята» Олена Дзюбенко),  закладинки для книг, декоровані народними розписами,( керівник гуртка «Народні розписи» Юлія Боліла),  азів лозоплетіння навчала керівник  гуртка «Барвистий світ» Людмила Остапенко. Не було меж фантазії та творчості!

Підтримуємо акцію «Монетки дітям»

Усі учасники освітнього процесу Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді не лишаються осторонь від соціальних проблем, тому і приєдналися до Всеукраїнської благодійної акції «Монетки дітям» на підтримку онкохворих дітей. Мета акції – зібрати монети номіналом у 25 копійок, що вже не приймаються до оплати, та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, які борються з раком. Участь у цьому проєкті – це можливість більше дізнатися про проблеми окремих родин, пов`язані із хворобою,  дізнатися про шляхи підтримки та допомоги. А ще це реальна можливість проявити важливі соціальні якості як чуйність, доброчинність, благодійність, великодушність, співпереживання,  доброта, чесність, тактовність, милосердя.

Тиждень безпеки у Переяславському БХТДЮМ

17 травня у Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді стартував тиждень знань з безпеки  життєдіяльності «Безпечні канікули». Метою тижня є формування та розширення знань учнів про безпеку життєдіяльності: правил поводження при виникненні надзвичайних ситуацій, правил пожежної та електробезпеки, попередження дитячого дорожньо -транспортного травматизму, інтернетбезпеки тощо. Вікторія Лис, методист БХТДЮМ, провела  інтерактивний  відеосалон для гуртківців під назвою «Надзвичайні ситуації». Перегляд фрагментів мультфільмів,відеофільмів та  відеороликів з коментарями гуртківців, відгадування загадок та ребусів охоплювали різні види дитячої діяльності під час літніх канікул, скеровуючи увагу на дотриманні правил безпеки та усвідомлення, що найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я.