І березень дарує диво…

Березень подарував для працівників Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, гуртківців та їх родин барвистий концерт творчих робіт динамічних та граційних виконавців акробатично-хореографічної студії «Фантазія» (керівник Тетяна Ковшун), старанних та наполегливих танцюристок студії сучасного танцю «Шоколад» та зразкової хореографічної студії «Перлина» (керівник Анна Наконечна), позитивних та креативних юних вокалістів студії «Акорд» (керівник Наталія Данчук), чуттєвих та елегантних вихованців студії спортивно-бальних танців «Денс Лайф» (керівник Олександр Яночок ). Ведучі Даніїл Піддубний, Євгеній Шиян, Микита Печорський, наші позитивні лідери, члени гуртка «Міська Рада Дітей Переяслава (керівник Ніна Товкун), вітали жінок зі святом 8 березня, бажали присутнім тепла та любові в серцях, добробуту, злагоди в родинах та перемоги нашій Україні.

Творчість також допомагає здобувати перемогу!

Педагоги та вихованці Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді приєдналися до акції з продажу hand-made виробів, яка відбулася 27 квітня на центральній площі Переяслава. Прикраси із стрічок жовто-блакитних кольорів, милі в`язані іграшки та вироби із бісеру, виготовлені вмілими руками майстринь БХТДЮМ, доповнювали яскравий асортимент благодійного ярмарку місцевих рукодільниць. Патріотична акція-ярмарок зібрала майже 13 тисяч гривень, які будуть перераховані на потреби Збройних Сил України.

Мереживо добрих справ БХТДЮМ

В години тяжкого випробування для українського народу педагоги Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді забезпечують право дітей громади на позашкільну освіту, проводячи дистанційні заняття, майстер-класи та комунікативні зустрічі, які допомагають гуртківцям стабілізувати психічний стан та стимулюють продовжувати займатися творчістю. У вільний від такої діяльності час кожен також займається посильним волонтерством: виготовлення сіток, надання коштів, продуктів та іншої продукції для потреб військових, вимушено переселених родин чи для відправки у населені пункти, визволені від загарбників. Але найкраще колектив БХТДЮМ уміє створювати красу власноруч.

Педагоги Переяславського БХТДЮМ вчилися надавати долікарську допомогу

У Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді відбувся практикум на тему «Надання першої само та взаємодопомоги під час виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із бойовими діями».

Заняття провів досвідчений лікар Чирка Володимир Петрович, заступник начальника Переяславської станції екстреної медичної допомоги, за плечима якого багаторічна медична практика і не одне врятоване життя. Він теоретично та на практиці навчав працівників Переяславського БХТДЮМ, як допомогти собі чи іншій людині в тій чи тій ситуації до приїзду медичної допомоги.

Святкові розваги для дітей пільгових категорій


5 січня в Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді відбулися два театралізовано-розважальні новорічні дійства для дітей з багатодітних та соціально незахищених родин під назвою «Новорічні несподіванки».