Творчість також допомагає здобувати перемогу!

Педагоги та вихованці Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді приєдналися до акції з продажу hand-made виробів, яка відбулася 27 квітня на центральній площі Переяслава. Прикраси із стрічок жовто-блакитних кольорів, милі в`язані іграшки та вироби із бісеру, виготовлені вмілими руками майстринь БХТДЮМ, доповнювали яскравий асортимент благодійного ярмарку місцевих рукодільниць. Патріотична акція-ярмарок зібрала майже 13 тисяч гривень, які будуть перераховані на потреби Збройних Сил України.

Мереживо добрих справ БХТДЮМ

В години тяжкого випробування для українського народу педагоги Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді забезпечують право дітей громади на позашкільну освіту, проводячи дистанційні заняття, майстер-класи та комунікативні зустрічі, які допомагають гуртківцям стабілізувати психічний стан та стимулюють продовжувати займатися творчістю. У вільний від такої діяльності час кожен також займається посильним волонтерством: виготовлення сіток, надання коштів, продуктів та іншої продукції для потреб військових, вимушено переселених родин чи для відправки у населені пункти, визволені від загарбників. Але найкраще колектив БХТДЮМ уміє створювати красу власноруч.

Педагоги Переяславського БХТДЮМ вчилися надавати долікарську допомогу

У Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді відбувся практикум на тему «Надання першої само та взаємодопомоги під час виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із бойовими діями».

Заняття провів досвідчений лікар Чирка Володимир Петрович, заступник начальника Переяславської станції екстреної медичної допомоги, за плечима якого багаторічна медична практика і не одне врятоване життя. Він теоретично та на практиці навчав працівників Переяславського БХТДЮМ, як допомогти собі чи іншій людині в тій чи тій ситуації до приїзду медичної допомоги.

Святкові розваги для дітей пільгових категорій


5 січня в Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді відбулися два театралізовано-розважальні новорічні дійства для дітей з багатодітних та соціально незахищених родин під назвою «Новорічні несподіванки».

Гуртківці БХТДЮМ святкували Новий рік

29 грудня гуртківці Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді святкували Новий рік. Новорічна казка із героями популярного мультфільму «Тролі» нікого із маленьких глядачів не лишила байдужим. Діти стали безпосередніми учасниками дійства, попереджаючи Модняшку (Світлана Кондратенко) та Розочку (Анна Наконечна) про підступність Королеви Рокс (Ірина Марченко) та Кухарки Берген (Марія Маркович), долаючи конкурсні перешкоди та естафети, відшукали викрадену новорічну зірку та таночками і хороводами зустріли Діда Мороза та Снігуроньку. Веселе свято в колі друзів та улюблених педагогів завершило навчальне півріччя.