Благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України

 

14 травня 2022 року вихованці Міської Ради Дітей Переяслава долучилися до міського благодійного ярмарку-продажу hand-made виробів на підтримку Збройних сил України. Діти-лідери організували для юних жителів Переяславської громади локації фейс-арту та дитячих розваг.

Івент студія

26 січня 2022 року в онлайн студії  КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» у рамках Школи координаторів органів учнівського самоврядування відбулася івент-студія для координаторів територіальних органів учнівського самоврядування Київської області «5 рівнів лідерства: права, відносини, результат». Модераторами івенту були Людмила Шевченко – заступник директора КЗ КОР ЦТДЮК та Олена Лісовенко – координатор Обласної ради дітей Київщини (ОРДК).

День Соборності України

День Соборності України вихованці гуртка Міська Рада Дітей Переяслава - молодший склад (керівник Ірина Омельяненко) відзначали пізнавальним історичним екскурсом «Україна соборна та незалежна», під час якого згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.

Зустрічі з успішними людьми

У віці 14-15 років більшість підлітків вперше серйозно замислюються про майбутню професію. Лише 15% старшокласників мають чітке уявлення про те, чим вони хочуть займатися у дорослому житті, стільки ж зовсім не мають найменшого уявлення про свою майбутню професію, а решта 70% розуміють, що вибір робити треба, але не знають, який саме. Сьогодні часто буває так, що, закінчивши ВНЗ, випускник пов’язує свою трудову діяльність зовсім з іншою спеціальністю.

Різдвяна зустріч лідерів


25 грудня відбулася різдвяна зустріч вихованців гуртка «Міська рада дітей Переяслава- молодший склад» (керівник Ірина Омельяненко). Гуртківці провели товариський суд над роком, що закінчується, звинувачуючи 2021 в продовженні війни на сході України та пандемії ковід, в незручностях карантину,у шкільних чи спортивних невдачах, непорозуміннях із батьками та друзями. Але сторона захисту зуміла знайти багато позитивного: це багато нових друзів, набутих умінь, досвіду публічних виступів, перемоги в конкурсах та стипендії міської ради, веселі пікніки, цікаві заняття в гуртках та інше. Потім усі разом складали плани на майбутній рік, робили один одному компліменти, розважалися та дивилися різдвяну казку.