Людського теплого, щирого живого спілкування не вистачає сьогодні усім. Для працівників Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді спілкуватися та співпрацювати в команді є важливими для відновлення життєвих сил, переосмислення сьогоднішніх реалій та підтримки оптимізму та надії. 14 квітня працівники БХТДЮМ зібралися в неформальному колі для обміну думками та обговорення планів на найближче майбутнє.

 

В Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді організовано дистанційне навчання. Для керівників гуртків – це можливість переосмислити власну освітню систему, модернізувати її, адаптувати актуальні інновації. Також це більші можливості професійного зростання – проходження різноманітних фахових онлайн-курсів чи вебінарів, поширення матеріалів з власного досвіду на популярних освітніх платформах – «Всеосвіта», «На урок», «Педрада», «Освіторія», участь в освітніх проєктах та отримання сертифікатів.


11 січня педагоги Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді обмінювалися думками щодо знахідок, проблем компетентнісної освіти та разом шукали шляхи ефективного формування життєвих компетентностей гуртківців. Ніна Товкун, директор БХТДЮМ, проаналізувала роботу закладу у І півріччі, вказавши на здобутки роботи із обдарованими вихованцями, результативну методичну роботу та вагомий внесок завгоспа та технічних працівниць у створення сприятливого, затишного освітнього середовища.

З 10 по 12 січня педагоги Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді проходили навчання на виїзних пролонгованих курсах підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Модернізація змісту позашкільної освіти в умовах освітніх змін» (розробник: В. Гаврилюк ).

Переяславський будинок художньої творчості дітей, юнацтва та молоді – відомий у місті та за його межами сучасний успішний заклад позашкільної освіти. Цьому сприяють постійні фахові пошуки та знахідки, втілення методичних інновацій та неповторний імідж кожного педагога закладу, небайдужих та непересічних особистостей, щоденна праця яких – прояв компетентності та фаховості, створення та вдосконалення власних технологій, методик, що відповідають сучасним освітнім стандартам.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker