Організатори Конкурсу – Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я» (УМАКО «Сузір’я») за сприяння Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О. М. Макарова та за підтримки Міністерства освіти і науки України. Цьогоріч засідання журі фінального етапу Конкурсу проходило у м. Чернівці, в музеї авіації та космонавтики імені Леоніда Каденюка.

КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» у квітні провів обласний етап Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка 2022 р.», в якому взяли участь педагоги та вихованці Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді.

Роботи, надіслані з різних закладів загальної середньої та позашкільної освіти, оцінювалися у різних номінаціях. У чотирьох напрямах роботи переяславських борців за екологію зайняли призові місця:

Допитливі, розумні та завзяті вихованці Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді зробили свій перший крок до великої науки і майбутніх грандіозних відкриттів. Обравши напрямок та визначивши тему своєї роботи, юні дослідники з БХТДЮМ проаналізували різні джерела інформації та провели практичні експерименти, які потім описали та оформили згідно вимог.

Гуртківці Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді взяли участь у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!», який відбувся у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді. Дуже радісно, що призові місця посіли роботи і вихованців БХТДЮМ!

Вітаємо з гарними результатами:

Щороку вихованці Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді проводять науково-дослідницьку діяльність та захищають свої дослідження на обласному та Всеукраїнському рівнях. В 2021-2022 навчальному в обласному етапі захисту робіт Малої академії наук було представлено 7 наукових досліджень вихованців БХТДЮМ.

2011. Custom text here