Вихованці Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Представляли Київщину на Всеукраїнському гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії».

 Організатори Конкурсу – Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я» (УМАКО «Сузір’я») за сприяння Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О. М. Макарова та за підтримки Міністерства освіти і науки України. Цьогоріч засідання журі фінального етапу Конкурсу проходило у м. Чернівці, в музеї авіації та космонавтики імені Леоніда Каденюка.

За вміння будувати сюжет, використовувати силу слова задля вирішення актуальних питань життєдіяльності Землі та Космосу, переконливо захоплювати увагу читачів в номінації «Література та журналістика» дипломом УМАКО «Сузір’я» за ІІІ місце нагороджена Кріпак Валерія, вихованка гуртка «Міська Рада Дітей Переяслава – молодший склад» за нарис «Українська думка в космосі» (керівник І. Омельяненко).
За вміле перетворення звичайних матеріалів на потрібні, екологічні вироби та мистецькі витвори в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» дипломом УМАКО «Сузір’я» за ІІІ місце нагороджений Ставицький Олександр, вихованець гуртка «Дизайн композицій» за роботу «Гра «Космонавт» (керівник Т. Буторіна).
Вітаємо наших творчих фантазерів та їх невтомних педагогів! Бажаємо всім творчого натхнення, подальших звершень, успіхів і перемог!
2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker