Конкурс БХТДЮМ «Новорічна композиція»

Конкурс «Новорічна композиція» нещодавно відбувся в Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді.

Зимові свята – найкраща, найважливіша подія року. До них готуються усі та з нетерпінням чекають. Новорічні клопоти починаються, як правило, з пошуків красуні-ялинки. Люди вже так звикли до цього атрибуту новорічного свята, що не замислюються над тим, скільки це коштуватиме нашій природі.

На заняттях гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва вихованці вчилися  творінню новорічно-різдвяних композицій з природних та різних допоміжних матеріалів відповідно до народних традицій  та екологічної культури України.

Переможці конкурсного відбору презентуватимуть БХТДЮМ на обласному етапі всеукраїнської  виставки-конкурсу «Новорічна композиція».

Згідно вимог обласного етапу було 7 відібрано яскравих, колоритних, казкових робіт

   «Новорічні гуляння» (номінація «Сюжетна композиція») –  Ніка Брик,  гурток «Ліплення», керівник  Тетяна Трухан.

 1. «Щур знайшов мішок із щастям,
  І повіз роздать всім вчасно:
  І дорослим, і малим,
  Всім по гілці в рік новий!»
  (номінація «Новорічний букет») – Діана Нечипоренко, гурток «Дизайн композицій», керівник Тетяна Буторіна.
 2. «Новорічна казка» (номінація «Новорічна картина, колаж) – Сидорець Вікторія, гурток «Сувенір», керівник Світлана Кондратенко.
 3. «Будиночок Діда Мороза» (номінація «Новорічна композиція») – Наталія Свербута, гурток «Паперопластика», керівник Ніна Олександрівна Товкун.
 4. «Символ Нового року» (номінація «Новорічний вінок») – Павло Висовень, гурток «Майстриня», керівник Лідія Висовень.
 5. Інтер`єрна композиція «Ялинка-будиночок мишенят» (номінація «Стилізована ялинка») – Діана Кучер, гурток «Крій та шиття», керівник Людмила Щава.
 6. «Сумочка Снігової Королеви» (номінація «Новорічний подарунок») – Аліна Думан, студія образотворчого мистецтва «ARTDAY», керівник Марія Репа-Неженець.

Дякуємо вихованцям та їх керівникам за творчу працю. Бажаємо ще багато незвичайних ідей та їх майстерного втілення!

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker