DANCE. LOVE. SING. LIFE

Ісак Марина,вихованка вокальної студії "Акорд" Переяславського Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді"Джерело" ,стала лауреатом I-го ступеня в Міжнародному дистанційному багатожанровому конкурсі «DANCE. LOVE. SING. LIFE», що відбувся 15 травня 2020р. в м.Києві.

Музичний керівник:Стрілець Людмила Ростиславівна.

Подарунки від Миколая в храмі Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого

День Св. Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом.  Вихованці  вокальної студії «Акорд» (керівник Анна Сахно)  Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького  на запрошення настоятеля храму Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого  вітали прихожан та присутніх дітей зі святом Миколая Чудотворця. Повчальні історії від Ангелів (Оля Грабевник та Поліна Бурчик), зворушливі віршовані повідомлення  про добрі справи від юних вокалістів та традиційна колядка  про Миколая стали святковим сюрпризом для присутніх. По закінченні виступу маленьких артистів  та усіх присутніх в храмі діток чекали солодкі подарунки.

Конкурс 21 жовтня 2018 року

21 жовтня 2018 року вихованки вокальної студії «Акорд» Будинку художньої творчості м. Переяслав-Хмельницького, ансамбль «DreamStar» (керівник Анна Сахно) прийняли участь відразу в двох конкурсах: Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі «Україна - це ми!» та Міжнародному вокально-хореографічному конкурсі «Planet stars», що проходили в Київському університеті імені Бориса Грінченка. Приємно відзначати, що перші, в цьому році, конкурси стали переможними для юних артисток.

Творче спілкування батьків та дітей

Сучасне життя вимагає від нас постійного руху. Та дорослим не варто забувати, що дітям необхідно живе спілкування та підтримка з боку найрідніших людей. Але батьки вихованців вокальної студії «Акорд» завжди знаходять час, для того, щоб провести його зі своїми дітьми. Прикладом цього є участь батьків та вихованців «Акорду» в творчому експерименті, який проводила керівник студії – Порфір`єва Анна Валеріївна. І дорослі, і діти з радістю спробували відобразити музику за допомогою малюнку. Даний захід не лише згуртував родини, а й дав можливість батькам розслабитися та згадати безтурботне дитинство. Сподіваємося, що подібні ініціативи будуть невід’ємною частиною життя вокальної студії «Акорд» та Будинку художньої творчості в цілому.

Сходинками до успіху

17 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, вихованці вокальної студії «Акорд», на чолі зі своїм наставником Анною Порфір`євою, здійснили поїздку до міста Київ, щоб прийняти участь в 8 всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі-фестивалі «KIEV ART TIME – 2017». Ансамбль «DreamStars» не вперше приймав участь в подібному конкурсі, а от для ансамблю «Співограй», Єлизавети Волошин та наймолодших «акордівців» - ансамблю «Капітошки», дана поїздка була дебютною. Але не дивлячись на відсутність досвіду участі в конкурсах такого масштабу, юні таланти змогли гідно представити свою вокальну студію та Будинок художньої творчості дітей, юнацтва та молоді. Серед великої кількості учасників вони вибороли три других та одне третє місце і були нагороджені медалями, кубками та дипломами. Ці нагороди стали чудовим підтвердженням того, що якщо плідно працювати, то можна отримати хороші результати. Не будемо зупинятися на досягнутому, адже попереду ще не один конкурс. Бажаємо успіху юним зірочкам, а також наснаги їхнім батькам, які всебічно підтримують своїх дітей.