«Забезпечення участі вихованців у конкурсі дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

26 жовтня в Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді відбувся інформаційно-консультативний івент «Забезпечення участі вихованців у конкурсі дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник». Захід пройшов в змішаному режимі. Педагоги БХТДЮМ  спілкувалися безпосередньо із Ларисою Ткаченко та Оленою Дзюбенко, керівниками гуртків, які підготували переможців Всеукраїнського етапу конкурсу. Педагоги Переяславської громади, які готують учасників конкурсу, мали змогу долучитися до роботи дистанційно.

Гості виставки «Творчий шлях переяславки Ганни Самутіної, заслуженої художниці України»

Гостями виставки «Творчий шлях переяславки Ганни Самутіної, заслуженої художниці України» в Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді стала молодь Переяслава, учасники тренінгу «Всі різні – всі свої» за програмою розвитку та підтримки молоді в Україні «Мріємо та діємо». Юні учасники переглянули роботи Ганни Самутіної та познайомилися із основними етапами її творчого життя. Тетяна Буторіна, педагог БХТДЮМ, під час екскурсії наголошувала, що молодь Переяславської громади має знати про своїх відомих земляків, щоб мати основу для розвитку громади та на прикладі ї життя успішних переяславців досягати власних вершин.

Участь у відзначенні Дня вишиванки

Участь у відзначенні Дня вишиванки — це і вираження своєї національної та громадянської позиції, освіченості та духовної свідомості.

Вихованці гуртків «Колорит» та «Унісон» Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, що працюють на базі Дем`янецької гімназії, керівник  Людмила Погребна , приєдналися до всесвітнього святкування Дня вишиванки. Народні ігри та розваги, веселі співанки та хороводи перепліталися із бесідою та поезіями.  Розмаїття кольорів та узорів вишиванок, у які вбралися гуртківці, вдало підібраний керівником  пізнавальний, фольклорний та музичний матеріал  стали справжнім святом,  маленьким ювілеєм  - 15 років Всесвітнього дня вишиванки.

"Безпечні літні канікули"

Порало Лідія Василівна разом із своїми вихованцями гуртків декоративно-ужиткового напряму Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, що працюють на базі Великокаратульської гімназії, провела вікторину на тему: "Безпечні літні канікули". Літні канікули - це можливість  набратися свіжих сил, відпочити, оздоровитися, закріпити набуті знання і використовувати їх у домашніх умовах. Та щоб літній відпочинок не був зіпсований, потрібно завжди памятати і виконувати елементарні правила безпеки.    Бо безпека це коли  нічого не загрожує життю і здоров'ю.  Впевненість у собі, обачність, сміливість  допоможуть уникнути небезпечних ситуацій.

Юні екологи садили квіти

В Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді вихованці екологічного гуртка «Кактусенята», керівник Олена Дзюбенко, постійно демонструють свої практичні компетентності, успішно захищаючи свої дослідницькі роботи,беручи участь у екочеленджах, виготовляючи сувеніри із природних матеріалів та презентуючи їх на виставках та конкурсах. Нещодавно Гуртківці вивчали квітково-декоративні рослини, які використовуються при створенні рокаріїв, альпінаріїв, окремих квітників. І ось 12 травня юні екологи висадили квіти у великих декоративних кашпо біля входу в БХТДЮМ. Така робота формує почуття гармонії, вміння проєктувати на майбутнє поєднання цвітіння трав’янистих рослин за їх кольорами та декоративністю, а ще формує соціальну компетентність, що передбачає суспільно-корисну працю та екологічну діяльність. З любов’ю посаджені квіти подарують красу не тільки вихованцям та педагогам БХТДЮМ, а й усім, хто проходитиме поряд. Дякуємо «Кактусенятам» та Олені Волидимирівні за ініціативу та творчу працю!