Тріумфальний підсумок в акробатично-хореографічної студії «Фантазія»

На фінальну доріжку підсумків роботи  Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді ступила акробатично-хореографічна студія «Фантазія» , керівник Тетяна Ковшун. Репертуар студії складається з надзвичайно цікавих сценічних номерів, які включають акробатичні елементи та трюки, що гармонійно поєднуються із танцювальною пластикою. Керівник колективу, Тетяна Іванівна, живе інтересами своїх вихованців, розвиває не тільки їх спеціальні акробатично-хореографічні  навички та вміння, але навчає професійно і самовіддано ставитися до виступів на сцені та бути чуйними і чесними в повсякденному житті. Тому і славиться «Фантазія» високим рівнем виконавської майстерності, яскравим втіленням сценічних образів, взаємодопомогою в складних ситуаціях та спільною радістю успіхам кожного.

Відкрите заняття акробатично-хореографічної студії «Фантазія»

Акробатично-хореографічна студія «Фантазія», керівник Тетяна Ковшун, Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді відома в місті та поза його межами  своїми яскравими, різнохарактерними та креативними композиціями, енергійністю та наполегливістю керівника, згуртованістю й високою технічністю виконавців. Своїм здобуткам Тетяна Іванівна завдячує щоденній клопіткій праці за власною програмою, використанню сучасних атрибутів, фітнес-блоків, мотивації  вихованців до постійного самовдосконалення.

Вихованці акробатично-хореографічної студії «Фантазія»

Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді успішно працюють над розвитком всіх м`язів тіла  для формування красивої фігури, хорошого фізичного самопочуття та для бездоганного виконання акробатично-хореографічних композицій, якими славиться «Фантазія». Керівник гуртка Ковшун  Тетяна Іванівна навчає маленьких гуртківців стретчингу. Це комплекс вправ, спрямований на розвиток гнучкості та еластичності тіла. Цей вид аеробіки допомагає не лише розтягнути м’язи, зв’язки, сухожилля, підвищити стійкість до травм, покращити рухливість суглобів, а й сприяє швидкому зняттю напруги в м’язах та відновленню сил. У процесі такого заняття у вихованців сформуються здоров’язбережувальні компетентності та якості характеру: самостійність, старанність, наполегливість, які допоможуть і в творчості і в повсякденному житті. Бажаємо успіхів вихованцям та їх керівнику!

THE GREAT JUNIOR FESTIVAL 2020

19 вересня 2020року  талановиті вихованки  акробатично-хореографічної студії «Фантазія» Переяславського Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді (керівник Тетяна Ковшун) взяли  участь у I Міжнародному дитячому фестивалі-конкурсі мистецтв «THE GREAT JUNIOR FESTIVAL 2020».

Збори акробатично-хореогафічної студії "Фантазія"

Водночас радісним і сумним виявився для мене вечір минулої середи 26 серпня. Радість від зустрічі, через вимушені довготривалі «канікули», із моїми найталановитішими, найкращими і найулюбленішими вихованками, та їх постійною опорою і підтримкою – батьками. І невимовна туга за моєю першою випускницею – Юлечкою Грабевник, яка цього року лишає родинне гніздечко і «свою другу сім’ю» - колектив «Фантазію», та вирушає на навчання гризти непростий, але такий необхідний, граніт науки. Тим більш приємніше було востаннє нагородити Юлю медалями найвищого ґатунку та дипломами за заслужені перемоги у складі акробатично-хореографічної студії «Фантазія», за перемогу у заочних конкурсах – «Я - СуперЗірка» та «Dance flow contest». Такі ж відзнаки цього дня отримали й інші учасниці колективу.