Вітаємо переможця ХVI Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»!

Національний еколого - натуралістичний центр учнівської молоді МОН України з 18 по 21 травня цього року провів фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник». Переяславський будинок художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, гурток «Мала Академія Наук» , керівник Лариса Ткаченко, на Всеукраїнському конкурсі презентував Павло Висовень.

Призери Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник»

Переяславський будинок художньої творчості дітей, юнацтва та молоді радіє разом із вихованцями екологічного гуртка «Кактусенята», керівник Олена Дзюбенко.  Адже до портфоліо перемог «Катусенят» додалася іще одна перемога на Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН-Юніор Дослідник». Змагання відбувалося в номінаціях «Історія», «Екологія», «Техніка» й «Астрономія» за інноваційною методикою дистанційного навчання із залученням інтернет-технологій. Учасники конкурсу мали змогу відчути себе дослідниками і долучитися до винахідництва та наукового пошуку.  Вихованці Олени Володимирівни взяли участь у номінації «Еколог-Юніор», загальна тема: «Екологічний моніторинг навколишнього середовища методами біоіндикації та біотестування (дослідження на місцевому матеріалі)». Фінальний відбір пройшли дві роботи гуртківців: «Дослідження відносної чистоти атмосферного повітря методом ліхеноіндикації»  Дзюбенко Назара та «Біоіндикаційні дослідження річки Альта в межах міста Переяслава» Дзюбенко Ярослава.

ІV Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Щаслива лапа» у 2021 році проводять ІV Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин».