Діти малюють світ

Діти різного віку хочуть, можуть чи люблять малювати. Одні можуть розмалювати стіни в кімнаті, деякі – використовують для малювання певні побутові речі, робочі зошити з математики чи мови. Це все приносить велику радість та задоволення дитині. Тож турботливі батьки, щоб розумно скерувати дитячу любов до малювання, записали їх на гурток «Ми малюємо світ»  Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького. Адже керівник гуртка Тетяна Леонідівна Трухан навчає своїх вихованців бачити красиве та казкове  у звичайних в оточуючому світі, вчить  поєднувати традиційні та нетрадиційні техніки малювання, що сприяє творчому розвитку. У гуртку панує творча атмосфера, в якій діти непомітно і послідовно заглибляться у пізнання предметів, об'єктів і явищ навколишнього світу. Завдання підбирається для кожної дитини відповідно до віку, рівня загальної підготовки, психологічного розвитку і бажання дитини.

Ми малюємо світ

Гурток «Ми малюємо світ» очолює талановитий педагог  Трухан Тетяна Леонідівна. Головна мета навчання  – поширення художньої освіти та естетичне виховання дітей, розвиток у них почуття прекрасного, формування високого естетичного смаку, вміння розуміти та оцінювати мистецтво, красу та багатство рідної культури.

Виставка малюнків – візитівка гуртка

Мета занять гуртка «Ми малюємо світ» - допомогти учням реалізувати свої уявлення, поняття та почуття через малюнок, користуватись художніми матеріалами та інструментами, підбирати кольори залежно від емоційного змісту образу. Гуртківці навчаються послідовності роботипід час малювання.

Обласна виставка-конкурс дитячого малюнку «Право очима дитини»

Вихованці гуртка «Ми малюємо світ взяли участь в обласній виставці-конкурсі дитячого малюнку «Право очима дитини», яка проводиться з метою виявлення і підтримки юних талантів та обдарувань, сприяння духовно-моральному, естетичному вихованню дітей, формуванню правової культури дітей та учнівської молоді.