Сувеніри до Дня вишиванки

Юні патріоти Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді приєдналися до відзначення поки ще не офіційного і відносно молодого, але улюбленого українцями усього світу свята – Дня вишиванки. Вихованці гуртка «Паперопластика», керівник Ніна Олександрівна Товкун, виготовляли сувенірні паперові вишиванки. Романтична легенда, одягнені у вишиванки усі учасники заняття, українські мелодії, майстерний супровід педагога та творчість гуртківців принесли очікувані результати: позитивні емоції, натхнення, налаштування на добрі думки та ще й тематичний сувенір – паперову вишиванку, оздоблену за власним задумом кожного. Піднесені та радісні вихованці гуртка «Паперопластика» понесли в родини частинки добра, іскорку збереження народних традицій та закодовані в узорах сувенірів символи здоров`я, добра та злагоди.

Віртуальний -спейс гуртка «Паперопластика»

У рамках обласного творчого арт-проєкту «Розмалюємо Київщину – від сірості до яскравості» з метою підвищення ефективності освітнього процесу в гуртках образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини було організовано віртуальний арт-спейс для керівників гуртків художньо-технічного профілю. На YouTube-каналі КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» в окремому розділі «Віртуальний арт-спейс» були презентовані 28 творчих відеоматеріалів, об’єднаних загальною темою – «Технологічний підхід до презентації творчого продукту вихованців гуртків образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва». Творчий контент гуртків і студії закладів позашкільної освіти був представлений у таких номінаціях:  «Віртуальна галерея», «Альбом-каталог виставкових робіт», «Відео-екскурсія», «Творче портфоліо гуртка».

Відкрите заняття гуртка «Паперопластика»

Результативність освітнього процесу Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді прямо залежить від компетентності педагогів, умілого використання різноманітних форм, технологій та методів.

4 березня на відкритому занятті керівник гуртка «Паперопластика», методист БХТДЮМ, Ніна Олександрівна Товкун продемонструвала свої найбільш вдалі та результативні методики роботи. Це був зразок справжнього  інтерактивного заняття, під час якого гуртківці збагачували пізнавальну компетентність, вивчаючи нову техніку роботи з папером «Скрапбукінг» та  повторювали вивчені раніше способи та техніки під час гри «Відгадай», перегляду відеопрезентації,  визначення техніки виконання представлених виробів. Під час практичного виконання завдання гуртківці Ніни Олександрівни уміло застосовували навички, отримані раніше, поєднуючи їх з вивченими прийомами скрапбукінгу. Творчі компетентності яскраво проявилися під час декорування сюрпризу для мами. Уміння працювати в колективі, самокритичність та вимогливість до себе, старанність і наполегливість  допомогли вихованцям «Паперопластики» створити ексклюзивні подарунки для найрідніших.