Свято в зразковій хореографічній студії «Перлина»

У Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді є єдина велика та дружня родина, яку об’єднує любов до танцю, –  це зразкова хореографічна студія «Перлина», керівник Ірина Марченко. Юні «перлинки» наполегливо удосконалюють свої хореографічні навички, цілеспрямовано йдуть до мети, вболівають один за одного під час виступів на конкурсах. Старші учасники розуміють, що вони є прикладом для молодших,  тому більш вимогливо ставляться до своєї поведінки та роботи в колективі. 

Гуртківці зразкової хореографічної студії «Перлина» готувалися до канікул.

Зразкова хореографічна студія «Перлина», керівник Ірина Марченко, приєдналася до тижня безпеки життєдіяльності «Безпечні канікули», що проходить в Переяславському будинку художньої творчості дітей,юнацтва та молоді.  Керівник студії акцентувала увагу вихованців на правилах безпеки під час літнього відпочинку: подорожі, екскурсії, поїздки на море, в гори, походи до лісу та  розваги з друзями. Ірина Олександрівна спонукала своїх вихованців зробити важливий висновок – під час літнього відпочинку слід дотримуватися правил безпеки та не забувати про ведення здорового способу життя. Весело й емоційно гуртківці демонстрували свої знання. А наприкінці хвилинки безпеки усі присутні виконували руханки та вправи, ефективності яких сприяли свіже повітря, ритмічна музика та хороший настрій.  Ірина Олександрівна побажала своїм юним танцюристам, щоб літній відпочинок пройшов радісно, цікаво, корисно та безпечно.

Відкрите заняття в зразковій хореографічній студії «Перлина»

16 березня 2021 року в зразковій хореографічній студії «Перлина» відбулося відкрите заняття в групі початкового рівня. Відкритому заняттю, яке є не тільки засобом ознайомлення з кращими досягненнями в гуртковій роботі, передує велика робота  керівника гуртка, і методична,  і освітня діяльність з дитячим колективом. Сьогодні все частіше використовують нетрадиційні та цікаві альтернативні форми навчання дітей. Саме таку знахідку продемонструвала під час відкритого заняття керівник студії Ірина Марченко. Традиційні складові хореографічного заняття – розігрів по колу, розігрів на середині зали, партерні вправи, вивчення нового матеріалу та інші  відбувалися на казковій галявині, змоделювати яку допомогли відеофрагменти на мультимедійному проєкторі, музика та казкова розповідь педагога, що супроводжувала діяльність дітей на кожному етапі. Ігрові прийоми, метод диференційованого навчання, прийоми імпровізації, інтерактивного навчання  та створення ситуації успіху сприяли виконанню основних завдань, поставлених педагогом: формування пізнавальної компетентності – вивчення класичної хореографічної термінології «Демі пліє» та «Релеве»; творчої – удосконалювати навички імпровізації відповідно образу та музичного супроводу; практичної – повторення та удосконалення виконання вивчених рухів; соціальної – сприяти формуванню дружнього колективу, готового злагоджено працювати, чітко виконуючи поставлені завдання. Маленькі вихованці, перевтілюючись то в метеликів чи квіточок, то в зайчиків чи лисичок, то в жабок чи чапель, поступово рухаючись етапами заняття, вражали своїми уміннями, гнучкістю, чіткою координацією та почуттям ритму.

Місто цінує фахівців БХТДЮМ

Під час офіційних урочистостей з нагоди дня міста міська влада з вдячністю відзначає заслуги трудових колективів, фахівців різних галузей та окремих активних  громадян Переяслава, які своїми знаннями, творчістю, відданістю обраній справі, компетентністю та успішною працею розбудовують рідне місто, популяризують та прославляють його.

Перлина успіху

Хореографічна студія «Перлина» Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького вплела у віночок своїх досягнень загальнодержавне  визнання –  наказом Міністерства освіти і науки від 28.09.2018 № 1035 хореографічній студії «Перлина», керівник Ірина Марченко, присвоєно почесне звання  «Зразковий художній колектив».