Підсумкові заняття студії сучасного танцю «Шоколад»

В Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді студія сучасного танцю «Шоколад», керівник Анна Наконечна, – наймолодша, але вже відома своїми хореографічними композиціями та дружньою співпрацею педагога,  вихованців та їх батьків. Анна Романівна прагне безперервно покращувати свої танцювальні та педагогічні уміння, беручи участь у майстер-класах відомих хореографів, відвідуючи онлайн-вебінари та проходячи дистанційні практикуми. На  цікавих та динамічних заняттях вихованці послідовно вдосконалюють  координацію рухів,  вирівнюють поставу та підвищують тонус тіла, виробляють пластику та гнучкість, опановують ази сучасної хореографії. Молодий педагог  виховує  особистість кожної дитини, формує віру у власні сили та можливості. Вихованці студії сучасного танцю «Шоколад» у 2020-2021 н.р. взяли участь у  чотирьох конкурсах, підготувавши 9 творчих  робіт, та  отримали доволі високі результати: І місць – 1, ІІ місць – 1, ІІІ місць – 2.

«Говоримо танцем!»

До Міжнародного для балету в студії сучасного танцю було проведено інтерактивні заняття «Говоримо танцем!», на яких діти мали змогу переглянути фрагмент балету Лускунчик, дізнатися більше про класичний танець, спробувати себе в ролі маленьких балерин, а також передати емоції через хореографію.

Участь у концерті до дня святого Миколая

Вихованці студії сучасного танцю «Шоколад» прийняли участь у концерті до дня святого Миколая. Діти представили 3 хореографічні композиції. Старша вікова група продемонструвала серйозний танець «Голос», головною ідеєю хореографічної композиції: «Ми не німі, в нас голос є, і він вже лунає.»

Молодша група продемонстрували танець «Подорож до Індії». В даній композиції діти намагалися передати позитив, радість, традиції та культуру цієї чудесної країни-сонця.

Активна підготовка номерів

Листопад є дуже продуктивним для вихованців студії сучасного танцю «Шоколад», адже після літніх канікул пройшло вже достатньо часу, щоб прийти у форму та хизуватися новими вміннями. Цей місяць також є складним як для дітей, так і для педагога, адже йде активна підготовка номерів і костюмів до новорічного концерту.

Обмін досвідом

1. Керівники гуртків будинку художньої творчості дуже люблять навчатися, обмінюватися досвідом. Керівник студії сучасного танцю «Шоколад» Анна Романівна теж не стала виключенням, тож відвідала місто Чернігів, де переймала досвід в інших педагогів різних напрямків.