Мислити і жити в стилі ЕКО навчаються вихованці БХТДЮМ

Екологічні проблеми, на сьогоднішній день, є досить актуальними. Робота щодо формування  екологічної компетентності в Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді проводиться  в процесі гурткових занять та годин дозвілля: це і екологічні акції, прогулянки та екскурсії, бесіди, диспути, презентації та інтерактивні ігри, вправи та проекти, виготовлення одягу, аксесуарів та предметів побуту та  інтер’єру із застосуванням принципів апсайклінгу (використання у виробництві старих речей), написання дослідницьких робіт на екологічну тематику та участь в екологічних конкурсах.

Великий простір для творчості і розвитку екологічних знань та умінь надає Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості, що проводиться Департаментом охорони здоров'я та соціальних справ Міського управління Вроцлава (Польща) під егідою Вроцлавського Природничого Університету. Організатором конкурсу в Україні є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Тема конкурсу у 2020 навчальному році - «Метелики – німий шедевр природи».

Збагативши свої знання про будову та життєдіяльність однієї з найчисленніших груп комах, метеликів, їх величезну роль у підтримці біологічного балансу в природному середовищі, значення у підтримці та   збереженні життя на Землі, гуртківці писали вірші та пісеньки, малювали, робили вітражі, декоративні вироби, прикраси, екосумки із зображенням метеликів.

13 найкращих робіт гуртківців будуть представляти БХТДЮМ в обласному етапі конкурсу в різних номінаціях та вікових категоріях. Основний меседж усіх доробок – заклик берегти для майбутніх поколінь різноманіття метеликів на Землі!

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker