Подяка педагогам

День працівників освіти – свято кожної людини, хто хоч чомусь учився в цьому світі. Бо вчителями і учнями одночасно виступає кожен з нас. Але для педагогів – це особливий день, бо саме в цей день почуєш стільки слів вдячності і подяки, як за всі інші дні взяті разом.

2 жовтня   в Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького відбулося  міське свято вшанування педагогів.  Театралізованим сюрпризом у виконанні лідерів Міської ради дітей Переяслава (координатор Ніна Товкун) розпочалися урочистості. Звичайно ж, були вітання від керівництва: заступника міського голови Валентини Губенко та начальника відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради  Петра Ярмоленка. Вони вручили Грамоти та Подяки МОНУ, Департаменту освіти ДОН КОДА та Переяслав-Хмельницької міської ради.

Вихованці БХТДЮМ  висловили свою вдячність наставникам чудовими номерами художньої самодіяльності.  Це були запальні таночки від гуртківців зразкової хореографічної студії «Перлина» (керівник Ірина Марченко), мрійливі та зворушливі композиції від акробатично-хореографічної студії «Фантазія» (керівник Тетяна Ковшун) та вокальні вітання від Соломії Радевич, Анни Петрик, Віталія Сандиги, Курбатової Вероніки.

Режисер свята та його яскрава ведуча Анна Сахно, завідувач відділом організаційно-масової роботи БХТДЮМ, створила душевну, щиру, по-домашньому добру атмосферу. Усі глядачі та учасники концерту отримали фантастичні враження та безліч позитивних емоцій.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker