"Паперопластика"

Відкрите заняття гуртка «Паперопластика»

Результативність освітнього процесу Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді прямо залежить від компетентності педагогів, умілого використання різноманітних форм, технологій та методів.

4 березня на відкритому занятті керівник гуртка «Паперопластика», методист БХТДЮМ, Ніна Олександрівна Товкун продемонструвала свої найбільш вдалі та результативні методики роботи. Це був зразок справжнього  інтерактивного заняття, під час якого гуртківці збагачували пізнавальну компетентність, вивчаючи нову техніку роботи з папером «Скрапбукінг» та  повторювали вивчені раніше способи та техніки під час гри «Відгадай», перегляду відеопрезентації,  визначення техніки виконання представлених виробів. Під час практичного виконання завдання гуртківці Ніни Олександрівни уміло застосовували навички, отримані раніше, поєднуючи їх з вивченими прийомами скрапбукінгу. Творчі компетентності яскраво проявилися під час декорування сюрпризу для мами. Уміння працювати в колективі, самокритичність та вимогливість до себе, старанність і наполегливість  допомогли вихованцям «Паперопластики» створити ексклюзивні подарунки для найрідніших.

Досконало продуманий кожен структурний елемент заняття, підготовка матеріально-технічних  матеріалів, педагогічна  майстерність Ніни Олександрівни та висока мотивація її вихованців сприяли повній реалізації мети  заняття  та надихнули дітей до власного творчого прояву, креативного вирішення поставленої задачі, розвиваючи творчу активність та естетичний смак.  А присутні на занятті колеги отримали майстер-клас застосування інновацій в освітній  роботі гуртка та позитивні емоції від яскравого успішного заняття!

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker