«Що? Де? Коли?»

Усі ми добре знаємо, що знати все – неможливо. Але без ерудиції, вміння логічно мислити, практично використовувати власні знання, шукати і знаходити необхідну інформацію в сучасному світі не обійтися.

6 листопада 2019 року у Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава  для дітей-лідерів, членів Міської Ради Дітей Переяслава  були проведені   змагання справжніх інтелектуалів – гру «Що? Де? Коли?».    Молоді вчителі ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Бован Андрій Васильович і Дяченко Сергій Олександрович  мають власний досвід у проведенні цієї гри,  люблять у неї грати і самі були учасникам гри  «Що? Де? Коли?» на Всеукраїнському рівні. Пропозиція провести гру «Що? Де? Коли?»  для членів МРДП була саме їхня. А наші діти-лідери  відразу  ж погодилися.

У міській грі   «Що? Де? Коли?»  взяли участь п’ять команд. Ведучою гри була  Вознюк Яна, учениця ЗОШ І-ІІІ ст.№3. Гра складалася з двох блоків.

Переможцями  міської гри «Що? Де? Коли?»  стали:

І місце – команда  гімназії в такому складі:

 1.  Деменко Евеліна – капітан
 2. Думан Аліна
 3. Остапенко Анастасія
 4. Сероєва Олександра
 5. Миколаєнко Тетяна

ІІ місце – команда ЗОШ №7 у складі:

 1. Власенко Діана – капітан
 2. Головатюк Данило
 3. Фаль Назар
 4. Кононенко Максим
 5. Якубовська Вікторія
 6. Овсієнко Дарія

ІІІ місце – збірна команда гімназії та ЗОШ І-ІІІ ст.№7:

 1. Скряга Анна  (гімназія)- капітан
 2. Білоусько Ліза (гімназія)
 3. Яценко Вікторія (ЗОШ№7)
 4. Шаменко Анна (ЗОШ №7)

Переможці міської  гри   «Що? Де? Коли?»  нагороджені  іменними грамотами начальника відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради.

Дякую Бовану А.В. і Дяченку С.О. за чудову пропозицію, вміло і вдало проведену гру, яка сподобалася усім учасникам, яка є корисною і пізнавальною для наших дітей. Сподіваюся, що на цьому спільні справи молодих вчителів міста з дітьми-лідерами, членами МРДП не закінчаться, а будуть продовжені спільними цікавими ідеями і проектами.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker